„Meno miškas, žad(in)antis svajones: Europos parkui – 30“ Tekstų autorė Justina Šveikytė

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Gintaras Karosas, Europos parko įkūrėjas, knygos įžangoje teigia, kad žodžių derinys „Europos parkas” jam skamba kaip jo vardas ir pavardė. Anot jo, kad parkas yra skirtas Lietuvos kūrimui; jis kaip mozaika, sudaryta iš to, ką mes prasmingo darome. Gintaras dalijasi, kaip jam pavyko sukurti Europos parką iš apleisto miško, neturint nei ekonominių galimybių, nei valstybės paramos. Jis teigia, kad tiesiog vykdė savo gyvenimo projektą be kompromisų, skirdamas visą savo laiką ir energiją. Gintaras taip pat norėjo perduoti tikėjimą tokiu darbu Lietuvai savo bendraminčiams ir komandos nariams, be kurių Europos parkas negalėtų būti toks, koks yra dabar.

Europos parko trisdešimtmečiui paminėti skirtas leidinys „Meno miškas, žad(in)antis svajones” yra retrospektyvi apžvalga, kurioje aprašomi svarbiausi raidos etapai, refleksijos ir įsimintiniausi įvykiai. Šis leidinys skirtas atskleisti Europos parko kūrimo istoriją ir pabrėžti, kaip svarbu tikėti ir pasitikėti savo darbu, pasiekiant savo tikslų.

Užsakyti leidinį