5-8 klasių moksleivių skaitymo įgūdžių ir socialinių santykių problematikos identifikavimas

Tyrimo tikslas – išsiaiškinti vaikus / jaunuolius dominančias temas, skaitymo, kompiuterinių žaidimų patirtis ir socialinių santykių problematikos laukus, kuriuose jiems kyla bendravimo, savęs pažinimo, emocinių ar kitų iššūkių.

Tyrmo tikslinė grupė – 10–15 metų (5–8 klasės) vaikai / jaunimas, gyvenantis Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio regionų savivaldybių miestuose / miesteliuose ir kaimiškose vietovėse.

Tyrimą atliko ir ataskaitą parengė:
Kauno apskrities viešosios bibliotekos Strateginės plėtros ir inovacijų centro vyresn. metodininkė Ieva Dryžaitė,
Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus vyresn. metodininkė Milda Daugintienė,
Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų strateginės plėtros skyriaus vyr. metodininkė Irmina Girnienė.